technika_sloneczna_ekosanit

Słońce jest życiem, a energia słoneczna – energią przyszłości, którą dzięki urządzeniom słonecznym marki Buderus, możesz bardzo łatwo wykorzystać do ogrzewania domu oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Zastosowanie systemów słonecznych to także duże oszczędności w Twoim domowym budżecie.

Bezpłatna energia przez cały rok.
Słońce jest niewyczerpywalnym, powszechnie dostępnym oraz darmowym źródłem energii. Dlatego decydując się na instalację kolektorów słonecznych oszczędzasz nie tylko cenne paliwa, ale także obniżasz koszty ogrzewania i chronisz środowisko naturalne.

W celu dokonania prawidłowego doboru elementów instalacji słonecznej oprócz wiedzy czysto projektowe, niezbędna jest również wiedza związana z zaawansowanymi zagadnieniami pozyskiwania energii promieniowania słonecznego oraz warunków pracy kolektorów słonecznych. Dlatego Buderus oferuje kompletne pakiety solarne, uwzględniające złożoność działania systemu słonecznego w instalacjach przeznaczonych do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Wieloletnie doświadczenie.
Buderus bazuje na prawie 280-letnim doświadczeniu w technice grzewczej, wiedzę o technologii słonecznej zdobywany był już od blisko 30 lat. Poszczególne elementy grzewczego systemu słonecznego Buderus to innowacyjna technologia i najnowocześniejsze materiały, perfekcyjnie dopracowane w najdrobniejszym szczególe.

Jakość i długowieczność.
Każdy system grzewczy jest tak trwały, jak jego najsłabsze komponenty. Dlatego Buderus konsekwentnie i bez wyjątków stawia na surową kontrolę jakości. Tylko to, co jest dokładnie sprawdzone, pracuje niezawodnie i może długo służyć. Bardzo dużo wysiłku wkładamy również w to, aby nasze produkty były wartościowe i jednocześnie korzystne cenowo.

Racjonalne wykorzystanie energii.
Dzięki urządzeniom marki Buderus można zaoszczędzić drogocenną energię. Buderus stawia na długowieczność i najwyższą wydajność.