ekosanit_onas

Eko-Sanit to firma prywatna zajmująca się działalnością usługową w zakresie instalacji centralnego ogrzewania, wody i kanalizacji a także instalacji gazowych.

Eko-Sanit szczycący się również mianem „firmy rodzinnej” rozpoczął swoją działalność dnia 16 maja 1989 roku w oparciu o wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Bydgoszczy – Wydział Handlu, Drobnej Wytwórczości i Usług pod numerem 3473.

Eko-Sanit jest zakładem zatrudniającym niewielką, lecz doświadczoną ilość pracowników. Nieduża ilość zatrudnionych osób gwarantuje szybki kontakt klienta z osobą na właściwym stanowisku bez długiego i zbędnego przełączania rozmowy od biurka do biurka. Dzięki temu również procesy projektowania i realizowania planu skracają się.

Wszystkie pomysły i opracowania wychodzą od właściciela stosując zasadę – „nie ma uniwersalnej instalacji dla wszystkich pomieszczeń i budynków”. Stosując się do powyższej zasady wszyscy pracownicy realizują swoje zadania z najwyższą precyzją i poświęceniem.

O jakości usług świadczą jednak zrealizowane przez firmę przedsięwzięcia, a należy do nich np. trzyletnia współpraca z przedsiębiorstwami w Niemczech.